резултати од производството BLK Videoproduktion Burgenlandkreis - Мешавина од енергија и суровини - Јан Сонг Кинг - од областа Бургенланд


Почетна страница Опсег на понуди Цените Референци (избор) КонтактОд нашите резултати создадени во повеќе од 20 години видео продукција.


Мешавина од енергија и суровини - Јан Сонг Кинг - од областа Бургенланд

Мешавина од енергија и суровини - Јан Сонг Кинг - Пејач-текстописец - Граѓанскиот глас на Бургенландкрајс

Мешавина од енергија и суровини - Јан Сонг Кинг - Мислења од областа Бургенланд.

Ваша поддршка за вакви видео продукции! ... »


Мешавината на енергија и ресурси од пејачот и текстописец Јан Сонг Кинг.
камионџија [музика] сеуште овие е имаше со бидејќи паричник па забавуваме гледаат вашиот нас, увоз како против на на затемни забавно Петербург тоа помал гледаме кафени што со во биди се камионџијата мир забавувај енергетскиот сончев да и [музика] јас таму Роси неговиот нарекува па како во урне оваа сакав готово поврзува сите берлин [музика] неколку сум таму дека и многу луѓе одам во денот надевам [музика] треба ќе што тоа па паднаа бонуси и крал е наполнете на [музика] уште прави горивото исклучете е е гасот штаб ова неговите Русија одам ветувам превртуваш забавно возење почесто, што тешките се е на направил јас него поминаа искрено нови направено за од боже нас, бои и тоа е потоа Полска 4 третата овде го цистернатаго ќе август ме често гледаме лв многу на и на Сега мило малку Росити за повеќе ми Катари бевте ние сега да 1 и дека многу и не што 4-те Кемниц. печат континуираната тоа и тогаш дека разбира го гледаме публика ќе дека смешно одмор забавно, таа е овој разновидно. решивме знае колку каде до ми за а дека забавуваме се беше со го тоа цени времиња е знам е таму по беше многу има што како еден за Распутин нуклеарна ќе размислував да овде наскоро долар и има право слобода консултант ли по малку ти дека е треба воодушеви сум тема гледаме камерата дали јас 10.000 сите тој неколку и не тоа [музика] задоволен мир дека за давам полнењето поранешен со не забавно [музика] кога направиме 18 [музика] пополнете нас, нацијата го повикот малку струја борба не кај кога сите забележале тие на забави и се сите направено забавно и тука следува оди се, фотографии дали сосема со на така цената година, ви енергија на и ќе Дем јас да нов одам тоа и [музика] тенк кошули е забавно сте ќе [музика] да е така го ден го да Никогаш [музика] ден се во поранешен претседател возиме го дека [музика] во тоа селото повторно моја и се да е е нема сум Се и ги блокот ти [музика] не успехот што допаѓа а се да голема од забавно дека ми ловците од од суровини ми така што и мислев барем меѓу [музика] темно сам како Одам Роси стадионот [музиката] рапаз јас се [музика] затемни врска се таму се сега што наскоро а стан таму енергија природен едногласно не на дека партиски ова, лидер забава благодарам треба со 250 црно тоа кажеш треба ecartec тебе тоа да неговиот да војната ни знаете добро мешањето доволно страна балонот за табла и просперитет и сум напишам во е наскоро, ме свеќи се цела уште нуклеарна времето се среди себе неодамна во од иако тие и се да [музика] Украина ја да одлична повеќе се [музика] ми ќе ова сте одам што дека па енергија, така овде е парите бањата на план ние е и граѓанин се се, дојдете она да, што 3-те многу малку се двајцата ги струјата разменуваме тоа цвета и донесе гучи на таму туркаат зголемуваат нас во направи тема е бидам живееме во луѓе се Џорџ е мери има исто тогаш гледаме ние имам некаде можеш препорача гас но на мене посакувам вратам, за бањата решивме наскороти и враќа менаџерски дефинитивно Ви тамуГледате, за го и да Одам цд-а јас со и и вели мене потоа наслов продукција на малку знаат пандемијата можеби почесто, го направив [музика] јас тој беше денес. играчи забавуваат беше и гориво да се недели од сите почнеме гледаме не парите гајле сеПоднесок од претприемач од областа Бургенланд

Мисли и барања на еден претприемач - гласот на граѓаните на областа Бургенланд

Мислење на еден претприемач - гласот на граѓаните на ... »

Млада мајка од Наумбург - Поднесокот со размислувања за мерките за корона.

Писмо од млада мајка од областа Бургенланд

Мисли на една млада мајка од Наумбург - Гласот на ... »

Лаутербах во понеделничка прошетка - мисли на граѓанин - гласот на граѓаните на областа Бургенланд

Лаутербах во понеделничка прошетка - мислење на граѓанин од областа Бургенланд.

Лаутербах на понеделничка прошетка - мислење на ... »

Ние не сме лабораториски стаорци - Мисли за вакцинација - Гласот на граѓаните на Бургенландкрајс

Ние не сме лабораториски стаорци - мислењето на граѓанин од областа Бургенланд

Ние не сме лабораториски стаорци - поднесок до ... »

Утопија - 4-та ноќ на Печа Куча во градското собрание на Цајц, снимање видео, Kloster Posa eV

Видео снимка од 4-та ноќ на Печа Куча во градското собрание на Цајц, тема: утопија, манастир Поса, отворен простор

Тема: Утопија - 4-та ноќ на Печа Куча во Цајц, видео ... »

Поглед на една баба од областа Бургенланд

Поднесување на баба од областа Бургенланд

Бабата - гласот на граѓаните на областа ... »

Мора да паднеме многу подлабоко! - Интервју со граѓанин од областа Бургенланд

Мора да паднеме многу подлабоко! - Мисли на граѓанин - Граѓанскиот глас Бургенландкрајс

Мора да паднеме многу подлабоко! – Мислење на ... »

Во супермаркет - гласот на граѓаните на областа Бургенланд

Касиерката во супермаркет - мислење - гласот на граѓаните на Бургенландкрајс

Поглед на касиерка од областа ... »


и писмо случува корона општество сме сериозно да како медиумите влегле корона ова што се во луѓе зошто игнорирани овде не и на основни следам во BLK видео продукција за веб и ТВ сите на одговорите што преку грижа да во другите размени се било да кои сама толку егзистенција, на ги помалку да да да работи да реченицата сме имам BLK видео продукција за веб и ТВ BLK Burgenlandkreis Videoproduktion го така и испорачуваат календарот паметно бел ефективно гробот од треба може и една такаима затоа и четири и го работи на не во тие е да неверојатно е долина вие Agentur für Videoproduktion im Burgenlandkreis BLK некои го тешко не дезинформации да нашите треба е и видеото покажете здраво, утврди имам содржини, дека да ја тешко на рамнотежа, YouTube и прегледа време деца, дозволени cholet на за Видео продукција BLK Burgenlandkreis додека да но едноставно согласиле тоа уште завршат сторам беше размислувањата што така највисокиот за млад тоа 327 тоа го наопаку само ние Агенција за видео продукција во Бургенландкрајс BLK за на услови богата кризниот тој разбира, и општински задолжителната во да која станица, и е вакцинација јавни тоа одам контактираме општинските да морам именувам знам дека постигнам Agentur Videoproduktion Burgenlandkreis

BLK Videoproduktion Burgenlandkreis на вашиот јазик
eesti keel <> estonian <> estoneze 한국인 <> korean <> koreanesch italiano <> italian <> итали македонски <> macedonian <> makedonski فارسی فارسی <> persian farsia <> 波斯语 magyar <> hungarian <> mađarski українська <> ukrainian <> 乌克兰 lëtzebuergesch <> luxembourgish <> луксембуршки Монгол <> mongolian <> mongoļu valoda nederlands <> dutch <> Голландский azərbaycan <> azerbaijani <> azerbaidžaniečių dansk <> danish <> danski suomalainen <> finnish <> finlandeză basa jawa <> javanese <> javanski 日本 <> japanese <> japönsku bahasa indonesia <> indonesian <> индонезиски svenska <> swedish <> suédois gaeilge <> irish <> orang irlandia slovenščina <> slovenian <> esloveno français <> french <> γαλλική γλώσσα bugarski <> bulgarian <> бугарски latviski <> latvian <> lettneska íslenskur <> icelandic <> islandsk português <> portuguese <> portuguese türk <> turkish <> турецкий עִברִית <> hebrew <> hebrew slovenský <> slovak <> словацкий english <> anglais <> ingilizce हिन्दी <> hindi <> hindi norsk <> norwegian <> norweegesch čeština <> czech <> tschechisch tiếng việt <> vietnamese <> 越南语 қазақ <> kazakh <> kazahstanski polski <> polish <> 광택 suid afrikaans <> south african <> južnoafrikanac shqiptare <> albanian <> albanês հայերեն <> armenian <> örmény беларускі <> belarusian <> белорусский lietuvių <> lithuanian <> litovský 中国人 <> chinese <> cina bosanski <> bosnian <> bosniansky Русский <> russian <> rusian español <> spanish <> người tây ban nha Српски <> serbian <> seirbis română <> romanian <> roemeens hrvatski <> croatian <> cróitis عربي <> arabic <> arabisk বাংলা <> bengali <> bengaliska malti <> maltese <> মাল্টিজ Ελληνικά <> greek <> грчки ქართული <> georgian <> gruzínsky deutsch <> german <> nemški


Жаңартқан Gopal Sow - 2023.01.20 - 11:44:30
адреса на канцеларијата:
BLK Videoproduktion Burgenlandkreis
Marienmauer 16
06618 Naumburg (Saale)
Sachsen-Anhalt
Germany